E-ticaret ve pazarlama odaklıçalışıyoruz

E-ticaret sitenizin kurulumunda tüm süreci üstlenerek donanımlı ve alanında uzman ekibi ile firmanızı hızlı bir şekilde yukarıya taşımayı hedefleriz.
Pazaryeri entegrasyonları, Ürün girişleri, Reklam ve Seo çalışmaları, Profesyonel Anasayfa Tasarımı vb. daha sayılabilecek birden fazla hizmeti sunarak markanızı en iyi şekilde büyütürüz.

E-Ticaret’te Digital Danışmanım Etkisi

Digital Danışmanım Nasıl Çalışır?

Sizi, personellerinizi, işinizi, iş ortaklarınızı, sorunlarınızı, problemlerinizi, bugüne kadar başardıklarınızı dinliyor ve analiz ediyoruz.

İşinizdeki eksik noktaları tespit ediyor, başarılı olduğunuz konularla harmanlıyor, sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Analizlerimiz sonucunda plan yapıyoruz.

Planı devreye sokup daha yüksek ciro ve dönüşüm oranının yanında, operasyona olumlu yönde etki edecek aksiyonları alıyoruz.

E-ticarette veri analizi ve raporlama, işletmelerin müşteri davranışlarını anlamaları, ürün performanslarını değerlendirmeleri ve iş stratejilerini geliştirmeleri için önemlidir.

image
2022
Yılında kuruldu
324
Mutlu müşteri
65 M
Reklam harcaması
750 M
Geri dönüşüm
Hizmetlerimiz

E-Ticaret deneyimitasarlıyoruz

Hizmetlerimiz ile daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde edin. 

Ürün Girişleri

Ürünlerinizi varyant,görsel ve özellikleri ile birlikte siteye girişini sağlıyoruz. Ürün girişini sağlarken ek olarak kategori ağacınızı da eklemiş oluyoruz.

Muhasebe Entegrasyonları

Ürünlerinizin Trendyol,Hepsiburada,Gittigidiyor v.b pazaryerleri ile entegrasyonlarını sağlıyoruz. Tek bir panel üzerinden stok ve sipariş kontrolü sağlayabileceksiniz.

Muhasebe Entegrasyonları

Yazılım ve Dijital Pazarlama süreçleriniz için ihtiyaç analizi, planlama ve uygulama yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Arama Motoru Kayıtları

Sitenizin Google,Yandex,Bing gibi arama motorlarında indexlenmesi ve öne çıkması için site map göndererek kaydını yapıp ek olarak sahiplik doğrulamasını da gerçekleştiriyoruz.

Ödeme Sistemi Kurulumu

Anlaşmalı olduğunuz ödeme sistemleri veya bankaların online ödeme sistemini sitenize entegresini sağlıyoruz.

Proje Yönetimi

Yazılım ve Dijital Pazarlama süreçleriniz için ihtiyaç analizi, planlama ve uygulama yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Son Yazılar

Dijital Dünyayı Takip Edin

Stratejilerimiz ile gerçek sonuçlar alın.

Markanızın gerçek potansiyeline birlikte erişelim!