fbpx

iletişim Bilgilerimizhemen arayın!

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda Size Eşlik Edelim.

Adres

İstanbul/Kadıköy Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Ortaklar İş Merkezi No:71/18

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Projeniz için gerekli olan ekibimizi kuruyor ve sizinle bu ekibi bir whatsapp veya mail grubunda buluşturuyoruz. 7/24 dirsek temasında çalışıyor ve tüm ihtiyacınız olan iyileştirmeleri birlikte yürütüyoruz.

Whatsapp ve mail üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Buna hiç ihtiyaç duymayacaksınız çünkü çalıştığımız işlerde sürekli iletişimde kalarak başarılı olabiliyoruz.

Merkez ofisimiz İstanbul/Kadıköy’de fakat Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz ile gerek online gerek offline sürekli temas halinde çalışmaktayız.

Mutlu Müşteriler

“Baştan sona bütün sistemimizi Digital Danışmanım'a teslim ettik. Site kurulumu ve entegrasyonlar sorunsuz bir şekilde sağlanılıp hem işimizin kolaylaşmasına hem de satışlarımızın ciddi oranda artmasında büyük rol oynadılar.”

Çağatay Develi

Bilge Karga

“Digital Danışmanım ekibi, E ticarete giriş sürecimizi baştan sona profesyonel bir şekilde üstlenerek süreci en mükemmel şekilde yürüttüler. Aylık çalışma düzeninde satışlarımız gün geçtikçe daha da artıyor. Birlikte çalışıyor olmaktan çok keyifliyiz.”

Bülent Dölen

Pet Burada

“Sitemizin kurulumunu Digital Danışmanıma teslim ettik. Profesyonel bir şekilde web sitemizin kurulumunu çok iyi bir şekilde tamamladılar. Faaliyetlerimizin gelişimine, satışlarımızın artmasına sağladıkları katkılar için teşekkür ederiz.”

Hatice Avcı

Hepsi Patime

“Tek kelime ile hızlı ve yerinde bir hizmet. Sadece şunu sormalıyım neden bu zamana kadar yapmadınız? Aradığımız çözüm ve kesinlikle öneriyorum. E-ticaret yolumuzda kendilerine gözümüz kapalı güvendik ve çok iyi bir şekilde almaya başladık.”

Mehmet Koçer

Aja Jewels